Durex Prezervatif Çeşitleri

Teknolojinin imkanlarıyla prezervatifler sadece bulaşıcı hastalıklardan korunmak veya gebeliğe önlem almak için kullanılmıyor.

Onlarca farklı çeşitte üretilen prezervatifler cinsel hayatı daha farklı hale getirmek için kullanılan birer enstürman halini aldı. Durex kendi ürünlerinde sadece doğal lateks kullanmaktadır. Bitki özlerinden elde edilen bu madde daha az kimyasal bir ürünün ortaya çıkmasına sebep oluyor.

Durex Klasik;
Özel kayganlaştırıcı jel sayesinde daha çevik bir üründür. Doğal kayganlaştırıcı hissi güçlendirerek daha zevkli bir ilişkiyi hedefler. Ekonomik bir seçenek olan Durex Klasik içerisinde spermleri öldüren spermisit maddesi yoktur. Yani ilişki esnasında taşma veya penisten çıkma gibi durumlarda risklidir. Uygun boy seçilmesi bu yüzden özellikle Durex klasik’de önemlidir.

Durex Yok Ötesi;
Ekstra his ve ultra kaygan olarak iki seçeneği bulunmaktadır. Ekstra his seçeneği çok daha ince olan bu prezervatifde penis üzerinde çok ince bir katman şeklinde bulunur. Ultra kaygan seçeneği ise hem çok incedir yüksek his almanızı sağlar hemde özel kayganlaştırıcısı ile hızlıdır.

Durex Maraton;
İçinde bulunan geciktirici benkozen jel sayesinde cinsel ilişki esnasında boşalma süresini 200 saniyeye kadar uzatabilmektedir. Erken boşalma probmi olanların yoğun şekilde kullandığı bu ürün özel kayganlaştırıcı yapısı sayesinde size hızın gücünü de veriyor.

Durex Intense;
Ekstra haz için özel bir tasarıma sahiptir. Tırtıklı yapısı sayesinde kadının aldığı hazzı arttır ve ısı duyarlı jel yardımıyla yoğun sıcaklık hissiyle birlikte aldığınız haz maksimuma çıkacaktır. Soğuk ve sıcak seçenekleri bulunmakta olup genellikle sıcak tipinin tercih edildiğini de hatırlatmak isteriz.

Durex Prezervatif Avantajları

Bu çeşitleri haricinde ülkemizde kısa süreli bulunmuş veya dönemsel olarak gelen farklı ürünleri de mevcuttur. Dünya genelinde çok daha ürün gamına sahip olan Durex esnekliği ve hızıyla herkesin takdirini kazanmıştır.

Özellikle his gerçekliği konusunda daha başarılı görülen Durex bu konuda alternatiflerinden bir adım önde diyebiliriz. Durex Maraton ise emsallerine göre daha kısa süreli gecikme sağlasa bile daha az uyuşmaya sebep olduğu için başarılı kabul edilebilir. Farklı ürün çeşitleri değişik ihtiyaçlara hitap etmektedir. Çok sayıda avantajı bulunduğu gibi Durex’in dezavantajları da mevcuttur.

Aşırı esnek yapısı ne kadar iyi bir ten hissi verse de oluşablecek parçalanmalardan doğacak zararlarda unutulmamalıdır. Cinsel rahatsızlıktan veya gebelikten uzak kalmak için tercih edilen bu ürünün parçalanması halinde amacı dışına çıkacağı ve bir işe yaramayacağı unutulmamalıdır. Daha sıkı ve dar ürünler ürettiği için bir boy büyük kullanmanız halinde ciddi bir problem yaşamayacaksınız.

Durex Prezervatif Yorumları

Özellikle Durex Maraton düzenli kullanıcıları ürünün emsalleri arasında ciddi avantajlara sahip olduğunu söylemektedir. Gecikme sağlamasının yanı sıra çok ince bir yapıya sahip olduğu için ten hissini bastırmayan yapısıyla çok sayıda erkeğin tercihi bu yönde belirleniyor. Erekte olmayı daha nadiren engellediği de bilinen Durex Maraton, geciktiricili prezervatifler arasında bir numaradır diyebiliriz.

Kullanıcıların genellikle beğendikleri en ciddi özelliklerinden biri de ekstra ince özelliğini tüm ürünlere işlemiş olmasıdır. Hatta erkeklerin çoğu diğer kalın prezervatifleri ciddi derecede zevksiz ve haz bastırıcı olarak görüyor.

Bu açıdan bakıldığında daha Durex kendini kullanıcıya daha az hissettiriyor ve kullanıcı bunu seviyor. Diğer markalarında da zamanlar bu vizyona gelmesi şaşılacak bir durum olmayacaktır.

İhtiyacınız olan ürünü kendi standartlarınıza uygun şekilde seçmek için tüm detaylarına göz geçirmeyi unutmayın. Aynı zamanda bu ürünlerin ne kadar hassas bir amaçla kullanıldığını unutmadan bilindik markalardan tercih etmenizi tavsiye ederiz.

İletişim sayfamızdan her türlü soru ve taleplerinizi bize iletebilirsiniz.

Gösterilen: 1 ile 16 arası, toplam: 16 (1 Sayfa)