Okey Prezervatif Çeşitleri


Ürün çeşidi olarak en fazla alternatife sahip olan marka Okey prezervatifler dir. Şüphesi en çok tercih edilen marka olmasının başlıca sebebi bu denli geniş yelpazede farklı çeşit ürün gamına sahip olmasıdır.

Aromalı
Bu ürünlerde afrodizyak etkili koku özleri bulunmaktadır. Cinsel birliktelik esnasında isteği arttırmayı hedefler.

Aromasız
Bu ürünler genellikle tek tip ekonomi paketler halinde satılmaktadır. Ayrıca farklı özelliklere sahip Okey prezervatiflerin aromasız seçenekleri de mevcuttur.

Şeffaf ve Ultra İnce
Ulta ince olan bu prezefvatifler partnerinizi daha çok hissetmenizi sağlayacaktır. Özellikle gecikme sorunu olmayan bireylerin tercih ettiği bir ürün olaran şeffaf prezervatifler yırtılma riski taşımaz. Ayrıca normal kalınlıktaki şeffaf prezervatifler görsel olarak farklıdır, renksiz olduğu için penis üzerinde fark edilmezdir.

Baş Kısmı Geniş
Daha çok fizyolojik olarak ihtiyaca özel üretilen bir çeşittir. Penis başı gövdenin normal boyutundan daha büyük olan bireyler tarafından tercih edilmektedir.

Ekstra Kayganlaştırıcılı
Mottosu cinsel birleşme süresinde gitgellerden doğan aşınmayı sıfıra indirmek ve hızlı gitgellere imkan tanımaktır.

Geciktirici Etkili

Isıtıcı Etkili

Özel içeriği sayesinde birleşme süresi boyunca aşınma ile sıcaklığı arttırır böylelikle çiftler daha fazla haz almaktadır. Aynı zamanda penisteki kan akışının arttırdığı için sertleşmeyi daha da güçlendirir.
Kabartmalı
Ultra Kabartmalı
Non-Lateks


İçerisinde lateks bulunmayan ve rezervuar uçlu prezervatiflerdir. Gerçek ten hissini yakalamanız için özel tasarlanmıştır.

Bu ürün çeşitlerinin haricinde çok sayıda alt seçenek bulunmaktadır. Örneğin bedenler, kalınlıklar gibi pekçok kritere göre gruplandırılmış yüze yakın farklı ürün mevcuttur.

En Çok Tercih Edilen Okey Prezervatif

Tahmin edebileceğiniz üzre en fazla Geciktirici etkiye sahip okey prezervatifler talep görmektedir. Bu ürün erken boşalma sorunlarını o an için ortadan kaldırır ve 230 saniyeye kadar boşalmayı geciktirir.

Cinsel birliktelik süresinin normal şartlarda bu denli uzaması sağlıklı bir insan için bile zorludur. Aynı zamanda dışarından fark edilmesi zor olan bu çeşit eğer erken boşalma probleminiz varsa partnerinize hissettirmeden sorunu çözmenizi sağlar. Uzun süren cinsel birlikteli neticesinde partner ile yakın zamanlarda boşalma sağlanmış olacaktır. Bu cinsel ilişkiye başladığınız ilk 15 saniye içerisinde boşalmaktan çok daha eğlencelidir.

Diğer en çok tercih edilen modeli ise Okey Kabartmalı prezervatiflerdir. Üzerinde bulunan tırtık, desen ve kabartmalar sayesinde sürtünme artar ve ilişki kadın için daha zevkli hale gelir. Özellikle partneriniz bundan hoşlanıyorsa sizin favori prezervatifiniz bu olacaktır. Özellikle orta yaş bireylerde daha çok tercih edilen bu ürün en iyi seçenekleriyle Okey raflarındadır.

Ultra kabartmalı seçenekleri de bulunan prezervatiflerde her kadının bunu seveceğine dair bir garanti yoktur bazı kadınlar bundan rahatsız da olabilir. Tercih edilen ürünü ihtiyaçlarınıza göre belirlemeniz önemlidir, aksi şekilde hatalı bir seçim size gecenizi zehir edebilir. Üçüncü sırada ise ekstra kayganlaştırıcı prezervatifler bulunmaktadır. Özellikle çevik bireyler için geceyi çok eğlenceli hale getirebilir.

Okey En Dayanıklı Prezervatifler


Genel olarak 53-56mm aralığında bulunan ürün çeşitleriyle ekstra ince seçenekleri hariç ortalama kalınlıklarda bulunmaktadır.

Alternatif markalara göre genellikle daha az esnek ve dayanıklı malzemeden üretilen Okey prezervatifler yırtılma risklerine karşı güçlendirilmiştir. Kullanım esnasında yırtılma ihtimali dışarıdan kesici bir müdahale haricinde pek mümkün olmamaktadır.

Kalın bir yapıda olduğu için bazen vajinada kalma ihtimali de vardır. Bu yüzden penis boyunuza göre doğru ürünü seçmeniz ve biraz taktığınız ürünün sıkması avantajınıza olacaktır.

Boşalma esnasında sperm hücrelerini prezervatif öldürdüğü için taşma vs gibi durumlarda çok fazla endişe etmeniz gerekmez.

Gösterilen: 1 ile 19 arası, toplam: 19 (1 Sayfa)