0 yorum  |  Yorum Yap
Ürün Kodu: DELAY48000G-K
Stok Durumu: 1000
59,00TL
Vergiler Hariç: 59,00TL

Delay 48000 Geciktirici Krem

Erkeklerin daha sık yaşadığı erken boşalma problemi aynı zamanda kadınların da başına gelebilen bir sorundur. Peki ama bunun nedeni nedir? Bilindiği üzere elde olmayan nedenlerden dolayı yaşanabilir. Örneğin yaşın ilerlemesi ya da sağlıksız beslenme gibi durumlar erken boşalmaya neden olabilir. Bu problemin getirdiği birkaç sorun daha bulunmaktadır. Belli bir süre sonra partnerlerinizi tatmin edemez ve ilişkilerin her zaman kısa olur. Doğal olarak bu sorun sizde bir özgüven kaybına neden olabilir. Bunun sonucunda da cinsel isteğiniz tamamen yok olabilir. Tüm bunları dikkate alarak siz de Delay 48000 geciktirici krem kullanabilirsiniz. Son derece etkili bir formüldür ve sadece erkekler için tasarlanmıştır. Hiçbir kimyasal bileşene sahip değildir. Etken maddelerine bakılacak olursa tamamen bitkisel olduğu açıkça görülmektedir.

Delay 48000 Nedir ve Ne İşe Yarar?

Milyonlarca erkeğin erken boşalma problemine karşı ilk tercihi olan Delay 48000 geciktirici krem tamamen bitkisel bir üründür. Penis üzerine sürülerek kullanılır. Erkekler için özel olarak formülüze edilmiştir. Herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır. Ne penis üzerinde iz bırakır ne de kızarıklığa neden olur. Bu nedenle sorun yaşamadan, kafanız rahat bir şekilde sürebilirsiniz. Biliyoruz ki erkekler penis üzerine krem sürdükten sonra onların hemen emilmesinden ve rahatsız etmelerinden dolayı hemen silerler. Doğal olarak etkili bir krem olsa bile bu yüzden etkisi olmaz. İşte Delay 48000 hiçbir rahatsız edici his uyandırmıyor ve geride rahatsız edici bir his bırakmıyor. Bu yüzden de onu silmek zorunda kalmayacaksınız. 

Delay 48000 Nasıl Kullanılır?

Tahmin edilenden çok daha kolay bir kullanımı bulunan Delay 48000 öncelikli olarak penis üzerine günde 1 kez uygulanır. Kolayca sürülür ve emilmesi beklenir. Emilme süresi oldukça kısadır. Ne zaman sürdüğünüzü ve ne zaman emildiğini anlamayacaksınız bile. Bunun haricinde sizi rahatsız etmeyeceğinden dolayı koruyucu önlemler almanıza da engel olmayacaktır. Kısa sürede koruyucu önlemler alabilir ve istediğiniz gibi ondan faydalanabilirsiniz. Biliyorsunuz ki Delay 48000 geciktirici krem uzun ve düzenli olarak kullanıldığı zaman etki gösterecektir. Aksi takdirde pek bir etki beklemek yanlış olacaktır. Bunun haricinde yine uzun süreli kullanılırsa sertleşme sorunu da onunla birlikte yok olup gidecektir. 

Delay 48000 Yan Etkileri Var mı?

Her bir sağlık ürünün olduğu gibi Delay 48000 yan etkileri var mı diye merak ediyor olabilirsiniz. Söylemek gerekirse bu ürün tamamen bitkiseldir ancak eğer ki doğru bir şekilde kullanılmazsa ciddi yan etkileri olabilir. Bu yüzden tavsiye edilen kullanım şekline uymak gerekir. Örneğin günde 1 kere sürmek yeterli olacaktır. İlişkiden sadece 30 dakika önce uygulayacak ve emilmesi bekleyeceksiniz. Vücudun normal seyrini değiştirecek bir ürün değildir. Kan akışına karışmaz ve penisteki kıkırdak yapının arasına girerek orayı besler. Bu sayede hem ereksiyon sağlayacak hem de erken boşalma sorununa iyi gelecektir. 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!