Ereksiyon problemleri, erken boşalma ve cinsel isteksizlik gibi sorunların tedavisinde kullanılan Epimedyum klinik ortamda konsantre hale getirildi ve bu içerikten kuvvet macunu üretimi yapılıyor.  Üretimde kullanılan bitkinin üretim yeri Japonya olduğu için ülkemizde ot hali bulunmuyor. Yüksek miktarda özel sipariş olarak ürünü temin eden firmalar ise bunu macun haline getirip türketiciye ulaştırıyor. Bu macunun Epimedyumlu performans artırıcı macun 240 gr ismiyle internet sitemizde satışı mevcuttur. Ürün sadece cinsel problemleri olan kişilerin kullandığı bir takviye değil aynı zamanda cinsel ilişkide daha iyi performans göstermek isteyen bireylerin de tercih ettiği bir üründür.

Normal şartlar altında 12 saat içerisinde 2 defa ilişkiye girebilen bireyler, macunun bu süreyi kısaltmasıyla sayıyı aynı süre içinde 4 hatta 5 kadar çıkartabilmektedir. Uzakdoğuda yüzyıllardır cinsel rahatsızlıklarda kullanılan ve fayda görülen bu ürün doğal takviyeler arasında en etkili mamüldür. 
Yaşadığınız cinsel problemler ile mücadele etmeniz oldukça kolay bu ihtiyacınızı daha fazla ertelemeyin, zamanla dikkate alınmayan cinsel rahatsızlıklar ileride daha büyük sorunlara yol açabiliyor.

Özellikle kısırlı zannedilen durumların çoğu iktidarsızlık benzeri rahatsızlıklardır. Canlı sperm sayısı gayet yüksek ancak iktidarsızlığı olan bir bireyin tüm imkanları olmasına rağmen çocuk sahibi olması düşük bir ihtimaldir. Genellikle ilişkiden önce boşalma işlemi gerçekleştiği için sağlıklı birleşme gerçekleşmez.

Doğru ereksiyon yaşayamıyorsanız bu sizin için stres ve duygu durum bozukluğu gibi çok sayıda rahatsızlığa sebep olacaktır. Macun ile sağlıklı bir ereksiyon yaşayarak doğru şekilde orgazm olmanız mümkün hale geliyor.


Epimedyumlu Kuvvet Macunu Kullananlar

Macunu kullananlarda iktidarsızlık problemlerinin azaldığı ve zamanlar yok olduğu gözlemlendi. Cinsel isteksizlik sebebiyle birleşme yaşayamayan çiftlerinde imdadına yetişen bu ürün ilk kullanımdan itibaren cinsel duyuları güçlendiriyor. Cinsel ilişki sıradın alınan hazzı maksimum seviyeye çıkarıyor ve ilişki ağrılarını minimize ediyor.

Heyecan veya korkmadan dolayı eşiyle henüz ilişkiye girmeden boşalan erkek ve kadınlarda bunu dengeleyebilme özelliği olan ürün doğal bir şekilde bunu gerçekleştiriyor. Ürün siparişinde bulunan müşterilerimizin büyük çoğunluğu düzenli şekilde sipariş tekrarı yaparak aylık devamlı kullanımda bulunmaktadır. 

İçeriği tamamen doğal olan bu kuvvet macunun üretilmesinde Epimedyum yanında çok sayıda destekleyici de mevcuttur. Bildiğiniz üzere cinsel gücü artırıcı özelliği bulunan arı poleni tüm doktorlar tarafından tavsiye edilmektedir. Maliyetli olduğu için macun içeriklerine genelde dahil edilmeyen bu ürünü daha etkili sonuç alabilmeniz adına bir içeriğe ekledik. 
Hamile ve yeni çocuklu kadınların kullanımında pek tercih edilmeyen bu ürünü tansiyon ve kalp rahatsızlığına sahip kişilerin doktor onayıyla kullanması gerekmektedir.


Epimedyumlu Kuvvet Macunu Sipariş

Ürün siparişlerinizi internet sitemiz üzerinden kolaylıkla verebilmektesiniz. Üretim tarihleri günümüze en yakın olacak şekilde bir stok planlaması yapıldığı için gelen ürünlerde herhangi bir bozulma benzeri durum görmeyeceğinizden emin olabilirsiniz. Kargolanan Epimedyumlu Kuvvet Macunu ürünlerimiz müşterilerimizin gizliliğine dikkat edilerek ulaştırılmaktadır.

Güvenle dilerseniz kapıda ödeme seçeneğini kullanabilir ürünü teslim aldıktan sonra da ödemenizi yapabilirsiniz. Kargo personeli kutu içeriği veya ürün kategorisiyle ilgili herhangi bir bilgiye sahip değildir. Doğal bir ürün olan
Epimedyumlu Kuvvet Macunu günde 1 doz olarak ilişkiden 40 dakika kadar önce kullanılmalıdır. Bir tatlı kaşığı maksimum doz olarak dikkate alınabilir.

Ürünün kullanılmasından sonra kan akışı hızlanacağı ve cinsel belgede ısınma olabileceğini bilmenizi isteriz. Cinsel bölgedeki kan akış hızının artmış olması, alacağınız hazzı ve performansınızı olumlu olarak etkileyecektir.

İletişim sayfamızdan detaylı bilgi alabilir ve destek hattımıza sorularınızı iletebilirsiniz.

 

Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)