0 yorum  |  Yorum Yap
Ürün Kodu: EROSGKREM-40ML
Stok Durumu: 11000
49,00TL
Vergiler Hariç: 49,00TL

Eros Geciktirici Krem 40 ml

Daha çok erkeklerin yaşadığı sorunlardan olan erken boşalma ciddi sorunlara neden olabilir. Bilindiği üzere erken boşalma problemine neden olan pek çok etken bulunmaktadır. Örneğin yaşın ilerlemiş olması, sağlıksız beslenme, penis bölgesine alınan darbeler, yaşanan psikolojik bunalımlar gibi sorunlar iktidarsızlık yaşamanıza neden olabilir. İşte bu tür durumlarda mutlaka geciktirici etkisi bulunan kremleri kullanabilirsiniz. Son derece başarılı ürünler bulunmaktadır. Bunlardan biri olan eros geciktirici krem 40 ml etkisi kanıtlanmış bir kremdir. Tamamen bitkiseldir ve penis bölgesine sürülerek uygulanır. Sürüldükten kısa bir süre sonra emilir ve geride rahatsız edici bir his bırakmaz. Yapışkan bir tabaka bırakmayacağı için silmek zorunda hissetmezsiniz. Ayrıca prezervatif gibi koruyucu önlemler almanıza da engel olmayacaktır.

Eros Geciktirici Krem Nedir?

Erken boşalma problemine iyi gelmesi adına tasarlanan ve hiçbir kimyasal bileşene yer verilmeyen eros geciktirici krem bundan sonra en fazla kullanacaklarınızdan biri olacaktır. Bilinmesi gerekir ki bu ürün doğrudan emilir ve kısa sürede etkisini gösterir. Eğer ki onu düzenli olarak kullanırsanız erken boşalma sorunu ile birlikte ereksiyon probleminizin de giderildiğini göreceksiniz. Tabii düzensiz ve kısa süreli kullanımda pek bir etki etmeyecektir. Bilinen hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır. Tabii 18 yaşından küçükler için uygun değildir çünkü bu krem penis büyümesi de sağlamaktadır. Doğal olarak bu yaşlara kadar penis büyümesi kendiliğinden devam ettiği için ona ihtiyaç duyulmamaktadır.

Eros Geciktirici Krem Nasıl Kullanılır?

Oldukça basit bir kullanımı bulunan eros geciktirici krem 40 ml öncelikli olarak ilişkiden 30 dakika önce penis üzerine sürülür. Kesinlikle sürer sürmez silmemelisiniz. Biliyoruz ki erkekler penis üzerine krem sürdükten hemen sonra onları silmektedir çünkü rahatsız etmektedir. Doğal olarak eros geciktirici kremin hiçbir rahatsız edici özelliği yoktur. Öyle ki hemen emilecek ve geride ona dair iz bırakmayacaktır. Bu nedenle silmek zorunda kalmayacak ve etkisini maksimum düzeyde göreceksiniz. Ayrıca söylemeliyiz ki bu kremi mutlaka düzenli olarak kullanmalısınız. Tabii kullanılmaması gereken durumlara da dikkat etmelisiniz. Örneğin günde 1 kere uygulamak yeterli olacaktır. Aynı zamanda içeriğindeki herhangi bir maddeye alerjiniz bulunuyorsa yine önce doktorunuza danışmalı ve öyle kullanmalısınız.

Eros Geciktirici Kremin Faydaları 

Erken boşalma problemine iyi gelerek sizin dayanıklılığınızı artıran eros geciktirici krem aynı zamanda kişinin kan akışına ya da vücudun normal seyrine etki etmez. Hiçbir zaman vücudun normal seyrini bozmaz. Herhangi bir yan etkisi yoktur. Aksine bilinenden daha fazla yararı bulunmaktadır. İçeriğindeki bitki özleri sayesinde sertleşme sorunu da artık onunla birlikte yok olacaktır. Bundan sonra ilişkiler daha uzun sürecek ve partnerleriniz ile birlikte karşılıklı tatmin olacaksınız. Tabii bilinmesi gerekir ki sağlık probleminiz bulunuyorsa ondan uzak durmalı, yine de kullanmak istiyorsanız önce doktorunuza danışmalısınız. 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!