Kadınların fazlasıyla muzdarip oldukları konuların başında vajina kuruluğu gelmektedir. Vajina kuruluğu cinsel organın olması gereken ıslaklığı yakalayamadığı ve genellikle sıfır nem ile kup kuru kaldığı durumlar olarak adlandırılır. Bu durumda cinsel ilişkiye giren kadın olması gerektiğinden çok fazla acı çeker ve rahatsız olur.

Vajina kuruluğu olan partneri ile cinsel ilişkiye giren erkek daha zor erekte olur ve aynı şekilde cinsel ilişkiden daha az zevk alır. Bu ilerleryen süreçte evli çiftler için büyük kavgaları doğurabilecek sorunlardan birisidir. Özellikle ülkemizde bir kusur ve tedavisi mümkün olmayan bir rahatsızlık gibi lanse edilen bu durum gelişen tıbbın imkanlarından faydalanılarak tedavi ediliyor. Kolaylıkla tedavi edilen bu rahatsızlığın temelinde hormonal bozuklukluklar, stres ve disparoni gibi sorunlar vardır.

Kayganlaştırıcılar bu problemi kökünden olmasada o an için çözebilmektedir. Kayganlaştırıcı uygulanan vajinal olması gereken ıslaklığı yakalar ve sağlıklı bir cinsel birliktelik için uygun ortam yakalanmış olur. Erkek için bu problem çözümü adına partnerine yardımcı olabileceği hiçbir şey yoktur. Vajina kuruluğunu erkeğin yapabileceği hiçbir faaliyet gideremez daha kötüsü partnerine acı verdiği için problem daha da kritik bir hal alır.

Kadın için uygulanır uygulanmaz kayganlaştırıcı hazır hale gelmiş olur, erkeğin kuru penis ile vajinaya yapmış olduğu gitgeller neticesinde kayganlaştırıcının da yardımıyla doğal ıslaklık oluşacak ve sorun o an için ortadan kalmış olacaktır. Vajina kuruluğuna sebep olan prolaktin hormonunun normal seviyesine çekilmesi yılları bulabilir hatta bazı hastalarda sonsuza kadar tedavisi mümkün olmayabilir. Bu rahatsızlığı kökünden çözmek için zaman ve enerji harcamak yerine çok cüzi rakamlara kayganlaştırıcı temin ederek rahat bir nefes alabilirsiniz.


Erkek İçin Masaj Kremi

Bu jeller kadın ve erkek için genellikle tek tip olarak üretilmektedir. Dikkat etmeniz gereken husus ise daha fazla fayda alabilmek için partnerinizle birlikte kullanmanızdır. Eşinize uygulayabildiğiniz gibi eşinizde sizin sırtınıza veya vücudunuza bu masaj kremini uygulayarak uyarılmanın hızlanmasını sağlayabilir.

Aynı zamanda geciktirici ve hazzı arttırıcı etkisi bulunan bu masaj kremlerinin cinsel organlarla teması halinde endişe etmeniz gerekmez. Vücudunuz bütün bölgelerinde bu ürünü kullanarak masaj yapabilirsiniz. Özellikle göz bölgesinden uzak tutulması dikkat etmeniz gereken tek husustur.

Cinsel hazzı ve birlikteliğin keyfini arttıran bu masaj kremiyle birlikte partnerinizle daha heyecanlı ve haz dolu birliktelikleriniz olacak. İnternet sitemizde bulunan masaj kremi ve jellerden güvenle sipariş oluşturabilirsiniz.

Özellikle en çok tercih edilen Vaixi ve Shiatsu ürünlerimizi tavsiye ederiz. Tüm klinik testleri başarıyla geçmiş olan bu ürünlerde bilinen herhangi bir yan etki bulunmamaktadır. Shiatsu masaj jeli ürünümüz ise kendi alanında en bilinen ve rağbet gören ürünümüzdür. Her kullanımda az bir miktar alarak bölgeye yaymanız yeterlidir kullanmış olduğunuz bir adet ürün normal şartlar altında yaklaşık bir ay gibi bir süre sizin için yeterli olacaktır. Daha detaylı bilgi ve sorularınız için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirisin


Kayganlaştırıcılar Zararlı mı?

İçeriğinde hayvansal yağlar veya zararlı plastikler bulunmaz. Tamamen doğal olarak üretilen bu kayganlaştırıcılar içerik olarak birbirlerine benzemektedir. Afrodizyak etki vermesi için konulan bitkisel maddelerin yanı sıra her üründe farklı aromalar bulunmaktadır.

Ağırlıklı olarak çilekli ve vanilyalı ürünlerin tercih edildiği bilinmektedir.Aynı şekilde bu iki maddenin kokusunun insanda afrodizyak etki doğurduğu bilimsel makalelere konu olmuştur.

Gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz bu kayganlaştırıcılar bütün klinik testleri yapılarak alınan onaylar neticesinde satışa sürülebilmektedir. İhtiyacınızı karşılayabilecek olan ürünü detay açıklamalarından tespit ederek satınalma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)