0 yorum  |  Yorum Yap
Ürün Kodu: ROTARGECKTRICI-H
Stok Durumu: 1000
79,00TL
Vergiler Hariç: 79,00TL

Rötar Geciktirici Hap

Erken boşalma problemi yaşayan erkekler belli bir süre sonra sürekli olarak bu problemle başa çıkmak zorunda kalabilir. Bunu sonucunda partnerleri ile aralarında gerginlikler olabilir ve ilişkiler bitme noktasına gelebilir. Siz de biliyorsunuz ki erken boşalmaya neden olan bazı etmenler bulunmaktadır. Örneğin yaşanan psikolojik bunalımlar, stres, yaşın ilerlemesi gibi durumlar erken boşalma sorunu yaratabilir. Bu durum sadece erkeklerin değil, aynı zamanda kadınların da problemidir çünkü erken boşalan erkekler nedeniyle kadınların da tatmin olması oldukça zordur. İlişkiler kısa sürer ve hayal kırıklıkları yaşanabilir. Tüm bunlar için siz de Rötar geciktirici hap kullanabilirsiniz. Son derece etkili bir haptır ve kısa sürede etki etmektedir.

Rötar Geciktirici Hap Nedir?

Bitkisel olarak bilim insanları tarafından özel uğraşlar ve laboratuvar testleri sonucunda ortaya çıkarılan Rötar geciktirici hap hiçbir yan etkiye sahip değildir. Kimyasal hiçbir bileşenden oluşmamaktadır. Kullanmaya başladığınız anda etkisini gösterir. Onu ilişkiden 30 dakika önce alabilirsiniz. Biliyorsunuz ki aç ve tok karna kullanılabilir. Doğrudan kana karışır ve kan akışını hızlandırır. Böylece kişiye enerji verir. Bu sayede erkekler daha önce kaybettikleri güçlerini ve cinsel isteklerini de geri kazanırlar. Kan akış yoğunluğun penis bölgesine doğru olmasını sağlayarak uzun süreli kullanımda ereksiyon problemine de iyi gelir. Bunun haricinde kişinin fiziksel dayanıklılığını artırarak erken boşalma problemini de kalıcı olarak geçirir. 

Rötar Geciktirici Hap Nasıl Etki Eder?

Erkekler için özel olarak geliştirilmiş olan Rötar geciktirici hap öncelikli olarak kişide herhangi bir yan etkiye neden olmaz. Tabii bu onu istediğiniz gibi kullanabileceğiniz anlamına gelmez. Sağlıklı bireyler tarafından bile günde en fazla 1 adet olarak alınmalıdır. Bunun haricinde sağlık sorunu bulunanların uzak durması gerekir. Aksi halde yan etkileri olabilir. Biliyorsunuz ki kan akışını hızlandırır ve bu sayede kişi enerji dolar. Bu enerji sayesinde hem daha dayanıklı olacak hem de erken boşalma sorunundan kurtulacaksınız. Vücudunuza almış olduğunuz enerjiyi mutlaka gün içerisinde yakmanız gerekir. İşte bu yüzden kronik sağlık sorunu bulunanların kullanması doğru olmayacaktır. 

Rötar Geciktirici Kullanım Tavsiyesi 

Her zaman kullandığınız hapın özelliği ve etkisi kadar kullanım şekli de önemlidir. Bu yüzden mutlaka doğru kullanılması gerekir. Peki Rötar geciktirici hap nasıl kullanılır? Günde 1 adet olarak alınmalıdır. Sağlıklı bireyler için bile bu kullanım şekli önemlidir. Ayrıca bol ılık su ile alabilirsiniz. Dilerseniz dil altına koyabilir ve orada erimesini bekleyebilirsiniz. Bunun haricinde bir bardak meyve suyunun içine atabilir ve böyle tüketebilirsiniz ancak kesinlikle birlikte alkol almamalısınız çünkü bu hap kan akışını hızlandırarak etki eder ancak alkol kan akışını düşürür. Bu yüzden de etkisini kaybetmesine neden olur. Onunla birlikte ya da hemen ondan sonra alkol tüketmek doğru bir kullanım şekli olmayacaktır. 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!