İADE ve İPTAL KOŞULLARI:

Ürün İadesi İçin: Üye girişi yaparak tamamlanan siparişiniz üzerinden iade talebi oluşturunuz. Mng kargo Afrodizyakpaketim.com müşteri kodunu ile ürünü ücretsiz iade edebilirsiniz. Bu kodu Mng Kargo'ya iletmeniz yeterlidir. Ürün inceleme ardından iade veya değişimin onaylanıp onaylanmadığına dair bilgi hesabınıza iletilecektir. Onaylanan siparişlere ait ücret iadeleri ise ertesi gün bankanıza bildirilecektir.

İade Süresi: Ürün teslim alındıktan sonra 10 gün içerisinde ücret iadesi talebi ile geri gönderebilirsiniz.

Ürün Ücretinin İadesi: İadesi onaylanan ürüne ödediğiniz ücret, 3 ile 5 iş günü içinde ekstrenize yansır. İlgili takibi hesap ekstrenizden yapabilirsiniz. (Ücret iadesi süresi, bankalara bağlı olarak değişmektedir.)

Ürün Değişimi: Afrodizyakpaketim.com üzerinden satın aldığınız ürünlerde değişim için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İade Kargo Ücreti: İade edilecek edilecek ürünler Mng Kargo ile yollayabilirsiniz. Anlaşmalı olduğumuz Mng kargo tarafından herhangi bir iade ürün gönderim bedeli alınmamaktadır.

Farklı Kargo İle Gönderim: İade için yaptığınız gönderilerde, Mng Kargo haricindeki bir kargo firmasını tercih ederseniz, ödemeyi sizin yapmanız gerekecektir. Ayrıca farklı kargo firmalarıyla yolladığınız alıcı ödemeli kargolarınız kabul edilmemektedir.

Mng Kargo İle Gönderim: Öncelikle hesabınız üzerinden, ürünle ilgili iade kaydı oluşturmanız gerekir. Söz konusu kaydı Mng Kargo müşteri kodumuz ile aşağıdaki adresimize gönderiniz yeterlidir.

İade İçin Adres ve Kargo Bilgileri:
Kargo Müşteri Kodu: 
Adres: 
Sipariş İptali: Sipariş iptali için siparişinizi verdikten en geç 2 saat sonrasına kadar müşteri hizmetlerimize ulaşıp talebinizi iletebilirsiniz. Ürün kargoya veya tarafınıza teslim edildiği takdirde iade prosedürlerini yerine getirerek 2 GÜN içerisinde iadesini yapabilirsiniz.