Cinsel hayatınıza renk katmak ve farklı tecrübeler edinmek için daha önce benzer ürünler kullanmış olabilirsiniz. Çok eskilerden kalan plates topunu andıran şişme mankenler bugünlerde daha gerçekci ve eğlenceli şeylere dönüştü.Sadece cinsel ilişki anında değil tek başına kalınan anlarda da çok fazla işe yarayan bu oyuncanlar genellikle kadınları hedefleyerek üretilmektedir. Yapay penis vibratörler binlerce farklı çeşidiyle kadınların beğenisine sunulmuş durumdadır.Bu fantezi oyuncaklar monotonlaşan cinsel hayata biraz daha heyecan katabilmesi için üretilmiş gereçlerdir. Özellikle kurgu hikayeler ile belli bir fantezi uygulanabilmesine kolaylık sağlar. Örneğin tüylü kelepçeleri ile yatağa bağlı partnerinizin ağzındaki sex topu onun için daha eğlenceli bir gecenin adı olabilir.
Sadece cinsel ilişki anında değil tek başına kalınan anlarda da çok fazla işe yarayan bu oyuncanlar genellikle kadınları hedefleyerek üretilmektedir. Yapay penis vibratörler binlerce farklı çeşidiyle kadınların beğenisine sunulmuş durumdadır.Bu fantezi oyuncaklar monotonlaşan cinsel hayata biraz daha heyecan katabilmesi için üretilmiş gereçlerdir. Özellikle kurgu hikayeler ile belli bir fantezi uygulanabilmesine kolaylık sağlar. Örneğin tüylü kelepçeleri ile yatağa bağlı partnerinizin ağzındaki sex topu onun için daha eğlenceli bir gecenin adı olabilir.


Erkekler için üretilen özel ürünlerde var ama bunlar kadınlarınki kadar geniş bir yelpazede ürün çeşitliliğine sahip değil. Erkekler için en çok tercih edilen ürünler penise takılan titreşimli penis yüzükleridir. Bu yüzükler 30 dakikaya kadar titreşim yayar ve cinsel birleşme esnasında hem erkek hemde kadın için daha fazla hazzın doğmasını sağlar. Ayrıca erkekler için üretilmiş özel yapay vajinalar’da bulunmaktadır.Kadınlar için ise bu titreşimli oyuncaklardan en meşhuru titreşimli vibratörlerdir. Bu vibratörler sessiz çalışan ve suya karşı dayanıklı olan ürünlerdir. Vajinaya rahat bir şekilde girebilen bu ürünler orada titreşim yayarak gitgel yapan penis hissi uyandırır. Ufak ürünler olsa da güçlü titreşimler yaydığı için fazlasıyla ihtiyaçları karşılamaktadır.


Kadınların için bu kadar fazla ürün üretilmesinin en büyük sebebi erkeklere göre daha geç sürelerde boşalmalarıdır. Orgazm yaşayabilmeleri için erkeklerden daha fazla çaba göstermeleri gerekir ve bu cihazların yardımıyla boşalmak onlar için boşalmayı erkeklerin elleriyle yaptıkları kadar kolay hale getirmektedir.


Mastüsbasyon sadece erkek için sadece elleri kullanarak kolayca yapılabilen bir faaliyettir, kadınlar genellikle elleri haricinde bir cisime ihtiyaç duyarlar. Bu ihtiyaç kadınlarda daha büyük olduğu için daha yüksek bir arz doğuyor böylece kadınlar için daha fazla ürün üretilmiş oluyor.


Şişme Mankenler


Hem erkek hemde kadınlar için farklı çeşitleri mevcuttur. Şişme erkek mankenler genellikle plastik alaşımlı orta sertlikte maddelerden yapılmaktadır. Kadınlar için üretilmiş farklı ten tiplerinde veya vücut hatlarında alternatifleri mevcuttur. Bazı erkek mankenlerde dahili olarak sonradan ayrılabilen elektrilik titreşim özelliğine sahip yapay penislerde bulunmaktadır. Bu penisler çalıştığındığında yüksek titreşim yayarak gerçek penis hissi vermeyi amaçlar. Her türlü detayın düşünüldüğü bu ürünlerde penis ile testis birleşme noktaları dahi özenle hazırlanmıştır.


Şişme bayan mankenler
’de ciddi sayıda üretilmektedir. Bu ürünlerde aynı şekilde genellikle plastikten üretilmektedir. Vajina ve anal bölgeleri özel silikonlardan yapılan bu ürünler için de farklı tip ve ebatlarda alternatifler üretilmektedir. Özellikler oral seks için tercih edilen bu mankenler ağız içerisinde belli bir derinliğe sahip olacak şekilde tasarlanmıştır.


Yapay Penis ve Vajinalar

En geniş ürün çeşitlilği bu başlık altında toplanır, yüzbinlerce çeşiti bulunmaktadır. Erkekler için genellikle tek elde tutulabilecek yapay anal kanallar veya yapay vajinalar bulunmaktadır. Kadınlar kadar ürün çeşidir bulunmada da erkekler içinde titreşimli versiyonları üretilmiştir.

Kadınlar içinse yapay penisler, titreşimli penisler, titreşimsizler ve çok sayıda farklı ham madde kullanılarak üretilmiş farklı çeşitlerde yapay penisler bulunmaktadır. Büyük, damar hatları belirgin veya yere sabitlenebilen şekilde çok sayıda çeşidi bulunan bu yapay penisler kadınlar için vazgeçilmez ürünlerdir.

Hassas bir ürün çeşidi olduğunuz için bu ürünleri güvenilir satıcılardan almaya özen gösterin. Özellikle direkt elektriğe bağlı vibratörler nedeniyle çok ciddi yanma problemleri yaşandığını unutmayın.

Yapay penis vibratörler binlerce farklı çeşidiyle kadınların beğenisine sunulmuş durumdadır.Bu fantezi oyuncaklar monotonlaşan cinsel hayata biraz daha heyecan katabilmesi için üretilmiş gereçlerdir. Özellikle kurgu hikayeler ile belli bir fantezi uygulanabilmesine kolaylık sağlar. Örneğin tüylü kelepçeleri ile yatağa bağlı partnerinizin ağzındaki sex topu onun için daha eğlenceli bir gecenin adı olabilir.