0 yorum  |  Yorum Yap
Ürün Kodu: Viaxi Tightening Vajina Daraltıcı ve Sıkılaştırıcı Krem
Stok Durumu: 1000
99,00TL
Vergiler Hariç: 99,00TL

Viaxi Tightening Vajina Daraltıcı Ve Sıkılaştırıcı Krem

Ürün Türkiye’nin en eski takviye ve destekleyici ürün üreticilerinden biri olan Armoni Medikal tarafından üretilmektedir. Firma yaklaşık olarak 20 yııldır ülkemizde resmi şekilde faaliyetlerine devam ediyor. 

Üretici firma İSO 9001-2000 kalite sistemleri sertifikasına sahip ülkemizdeki saygın ilaç saniyisi üreticilerinden biridir. Türkiye ve Avrupa özelinde sunmuş olduğu onlarca çeşit ürünü son birkaç yıldır Amerika’nında dahil olduğu geniş bir pazarda satmaktadır.


Firmanın merkezi İstanbul Anadolu yakasında bulunuyor ve ulusal/uluslararası olarak almış oldukları onlarca kalite sertifikası mevcut. Bütün bu bilgiler ürünün üreticisinin resmi bir firma olduğunu ve burada satışı yapılan ürünlerin diğer aldatıcı sitelerdeki gibi merdiven altı taklit ürünler olmadığını size anlatabilmek için size aktarıldı.


Ürün gerçek bir ar-ge çalışmasının sonucu olarak ortaya çıkmış, klinik olarak testleri yapılmış pozitif etkileri bilim insanlarınca raporlanmış bir ilaçtır. Her rahatsızlıkta olduğu gibi cinsel rahatsızlıklarda da mevcut problemin çözümü için ilaçlar kullanılmaktadır. Hastalık ve sağlık problemlerini normal olması gibi ilaçların kullanımı da gayet tabii’dir. Doğum sonrası aşırı sarkmalar ve vajinada büyüme gayet normal bir sonuçtur. Eğer normal doğum olduysa ilk bir sene gayet doğal olarak vajinadaki genişleme kolay kolay geçmeyecektir. Ancak Viaxi Tightening Vajina Daraltıcı Ve Sıkılaştırıcı Krem içerisinde bulunan özel maddeler sayesinde hormonal dengenizin sağlanmasını ve vajinal bölgenizin sıkışlamasını sağlayacaktır.


Viaxi Tightening Daraltıcı Krem Yorumları

Günde iki kere ürünü vajina duvarlarına masaj yapmak suretiyle 1-3 ay arası kullanan müşterilerimiz vajinada küçülme ve daralma olduğunu gözlemlemiştir. Büyümüş vajinanın ortalama 2 ay içerisinde daha kabul edilebilir boyutlara geldiğini söyleyen müşterilerimiz ürünlerini kullanmaya devam etmektedir. Binlerce liraya yapılan vajina küçültme ameliyatlarından farklı olarak Viaxi Tightening Vajina Daraltıcı Ve Sıkılaştırıcı Krem isimli ürünümüz sizin probleminizi etkli ve kolay bir şekilde normal maliyetinizin çok çok daha altına çözebilmektedir.


Çok sayıda doktor tarafından Viaxi Tightening Vajina Daraltıcı Ve Sıkılaştırıcı Krem hastalara doğum sonrasında kullanılmak üzere önerilmektedir. Ürünü sadece doğum yapan müşterilerimiz değil, daha fazla cinsel  haz ve daha güçlü orgazmı yakalamak isteyen müşterilerilerimizde sipariş etmektedir.


Viaxi Tightening Vajina Sıkılaştırıcı Krem Sipariş

Kurumsal bir firma taranfından uzun araştırmalar sonucu üretilen ve klinik testler neticesinde başarılı olduğuna inanılan ayrıca şuan binlerce müşterimizce kullanılarak olum geri bildirim alan Viaxi Tightening Vajina Daraltıcı Ve Sıkılaştırıcı Krem isimli ürünü güvenle internet sitemiz üzerinden sipariş edebilirsiniz.


Sanal mağazamızda satılan ürünler direkt olarak üretici firmadan yüklü adetlerde temin edilerek sizlere makul kampanya rakamlarında sunulmaktadır. Vajina gelişmesi veya ürünle ilgili merak ettiğiniz sormak istediğini tüm konularda destek hattımıza bağlanabilirsiniz.


Ürünlerimiz dışarıdan fark edilmeyecek şekilde paketlenerek siz değerli müşterilerimize ulaştırılmaktadır. Ürünü gönül rahatlığıyla kapıda ödeme seçeneğini kullanarak sipariş edebilirsiniz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!