0 yorum  |  Yorum Yap
Ürün Kodu: Vicepra Penis Büyütücü Kalınlaştırıcı Hap Kapsül
Stok Durumu: 1000
99,00TL
Vergiler Hariç: 99,00TL

Vicepra Penis Büyütücü Kalınlaştırıcı Hap Kapsül

Bir erkeğin ençok canını sıkabilecek sağlık sorunlarından biridir. Özellikle partneri ile bu konudan kaynaklı olarak girdiği tartışmalar erkek için ciddi bir psikolojik çöküşün temelini oluşturur. Cinsel yetersizlik sebebiyle oluşan öz güven sorunları erkeğin kendisin işe yaramaz hissetmesine sebeb olur. Yıllardır amansız bir hastalık gibi görülen ve tedavisi olmadığına inanılan penis boyutu sorunları tıbbın gelişmesiyle birlikte baş ağrısı kadar kolay halledilebilen bir hal aldı. Bundan habersiz olarak penis boyutu sorunlarınızla yaşamaya çalışıyorsanız artık daha fazla beklemeniz gerekmiyor. Alanında uzman klinik personellerin uzun uğraşları sonucunda üretmiş oldukları binlerce farklı cinsel hap bulunuyor. Bunlar vücuttaki hormon dengesini ve penisteki hücrelerin beslenmesini sağlayarak çözülmesi imkansız problemleri çok kolay bir şekilde çözebiliyor.


Vicepra Penis büyütücü bu ilaçlardan sadece birisi uzun klinik çalışmalar sonucu üretilen ve satışa sunulan bu ürün yıllardır erkeklerin kurtarıcısı olmaya devam ediyor. Ülkemizde de yoğun ilgi gören bu ürünler göstermiş olduğu pozitif etki neticesinde her yıl daha fazla adetlerde satış rakamlarına ulaşmaktadır. Yaşadığınız problemin bir sağlık sorunu olduğunu ve tedavi edilebilirliğini asla unutmayın. Bu soruna karşı yalnız değilsiniz. Tedavi edilebilir bir rahatsızlık olan penis boyutları artık dert olmaktan çıkıyor.


Vicepra Penis Büyütücü  Yan Etkileri

Bilinen hiçbir alerjik veya yan etki tesiri bulunmayan Vicepra Penis Kalınlaştırıcı uygun şekilde kullanılması halinde maksimum faydayı göstermektedir. Ürünü kullanırken dikkat etmeniz gereken özel bir durum söz konusu en fazla toplamda 2 adet olacak şekilde sabah ve akşam kullanmanız gerekiyor. Daha fazla kullanılması artı bir fayda sağlamadığı gibi tavsiye de edilmemektedir.


Penisteki kan akışının normal seviyeye çektiği için az da olsa kalp atışında hızlanma veya peniste sıcaklık gibi belirtiler göstermesi beklenmektedir. Ciddi kalp rahatsızlığı olanlar, çocuklar ve yaşlılar için kullanıma uygun değildir. Alkol ile birlikte alınması halinde baş dönmesi kusma gibi sonuçlar doğurabilir. Tamemen bitkisel özlerden hazırlanmış olan bu ürün sarkık peniste ortalama 4cm minimum uzama yapabilmektedir. Maksimum olarak 7cm ve üzerinde boyut artışı görülmüştür. Düzenli kullanımda yaklaşık 6 ay sonunda gözle görülür kalıcı fayda sağlayacaktır. Vicepra Penis Büyütü ve Kalınlaştırıcının normal kullanımda tecrübe edilmiş hiçbir yan etkisi yoktur.


Vicepra Penis Büyütücü Sipariş

İnternet sitemizin ürünler sayfasından Vicepra Penis Kalınlaştırıcıya kolayca ulaşarak sipariş oluşturabilirsiniz. Ürünlerimiz üretici firmadan sık dönemlerle tedarik edilmekte olup satın alındıktan sonra ortalama olarak iki yıl boyunca kullanılabilinmektedir.


Talep edilmesi halinde çoklu alımlarda fiyat revizesi yapılabilinir. Özellikle üretici firmanın dönemsel olarak fiyatlarda revizyona gidebilme ihtimaline karşın en az üç aylık olarak temin etmenizi tavsiye ederiz. Her kutu yaklaşık bir ay kullanım için uygundur.


Ürün hakkında merak ettikleriniz soru ve taleplerinizle ilgili iletişim sayfamızdan bize direkt olarak ulaşabilirsiniz.Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!