0 yorum  |  Yorum Yap
Ürün Kodu: VIGAGCKTRICI-K
Stok Durumu: 1000
59,00TL
Vergiler Hariç: 59,00TL

Viga Geciktirici Krem

İlişkinin kısa sürmesine, kişilerin özgüven sorunu yaşamasına ve partnerlerini tatmin edememesine neden olan erken boşalma sorunu aslına bakılırsa son derece basit yöntemler ve ürünler ile giderilebilir. Sizin de bildiğiniz gibi dünya üzerinde son derece popüler kremler bulunmaktadır ve bunlardan biri olarak Viga geciktirici krem dikkat çekmektedir. İçeriği bakımından bitkisel olan bu krem kısa sürede etki göstermektedir. Emilme süresi oldukça kısadır. İlişkiden 30 dakika önce sürebilir ve emilmesini bekleyebilirsiniz. Siz de biliyorsunuz ki erken boşalma problemine neden olan pek çok farklı faktör bulunmaktadır. Örneğin yaşın ilerlemesi ya da yaşanan psikolojik sorunlar bunlardan yalnızca birkaçıdır. Doğal olarak erken boşalma nedeniyle ilişkiler kısa sürer ve kişiler seks hayatlarında mutsuz olurlar. Bu probleme kalıcı bir çözüm arıyorsanız mutlaka Viga geciktirici krem kullanmalısınız.

Viga Geciktirici Krem Nedir?

Bitkisel bir ürün olarak tasarlanan Viga geciktirici krem öncelikli olarak bilinen hiçbir yan etkiye sahip değildir. Bu sayede gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Ayrıca biliyorsunuz ki bu krem kısa sürede etki etmektedir ancak kalıcı bir çözüm olmasını istiyorsanız mutlaka düzenli ve uzun süreli bir kullanım gerektirmektedir. Öncelikli olarak onu penise sürecek ve emilmesini bekleyeceksiniz. Biliyoruz ki erkekler penis üzerine sürdükleri kremlerden rahatsız olduklarından dolayı onları hemen silmekte ve bu yüzden pek bir etki görememektedir. İşte bu yüzden mutlaka onu silmemelisiniz çünkü geride rahatsız edici bir his bırakmayacaktır. Ayrıca yapışkan bir tabaka da bırakmayacaktır.

Viga Geciktirici Nasıl Etki Eder?

Penise sürülecek bir krem olan Viga öncelikli olarak ilişkiden 30 dakika önce sürülmelidir. Emildikten sonra penisteki kıkırdak yapının arasına girer ve o bölgeyi besler. Bunun haricinde kan akışını ya da vücudun normal seyrini değiştirmez. Bu yüzden de herhangi bir yan etkide bulunmaz. Kıkırdak yapıyı besleyerek uzun süreli kullanımda penis büyümesi de sağlar. Bunun haricinde yine düzenli kullanım sonucunda ereksiyon sorunundan da kalıcı olarak kurtulacaksınız. Artık daha uzun süre sert kalan penise sahip olacaksınız. Sizdeki bu değişim partnerleriniz tarafından da fark edilecek. Artık daha uzun ve daha zevk dolu bir seks hayatına sahip olacaksınız.

Viga Geciktirici Krem Nasıl Kullanılır?

Etkisi kadar kullanımı da önemli olan Viga öncelikli olarak günde 1 kere sürülmelidir. Daha fazlası gerekmez. Aynı zamanda sürüp hemen silmemek gerekir. Bu tür durumlarda etkisini göstermeyecektir. Erken boşalma problemini kısa sürede giderecektir. Bunun haricinde bitkisel olmasından dolayı yan etkisi yoktur ancak yine de içerisindeki herhangi bir maddeye karşı alerjiniz varsa onu kullanmadan önce doktorunuza danışmalısınız. Bu sayede daha doğru bir kullanım olacaktır. Ek olarak söylemek gerekirse Viga geciktirici krem 18 yaşından küçükler için uygun değildir çünkü 18 yaşına kadar penisin gelişimi devam eder. Bu yüzden de erken boşalma problemi ortaya çıkmaz. 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!