0 yorum  |  Yorum Yap
Ürün Kodu: Vigifirming Vajina Daraltıcı Krem
Stok Durumu: 1000
89,00TL
Vergiler Hariç: 89,00TL

Vagifirming Vajina Daraltıcı Krem

Vagifirming firmasının patentli 820 ürününden sadece birisidir. Merkezi İstanbul’da bulunan firma ağırlıklı olarak cinsel rahatsızlıkların tedavisi için kullanılan ürünler üretmektedir. Dünya genelinde ihracat pazarı bulunmakta olup tüm üretimlerini bakanlık onayları ile yapmaktadır.


Global ölçekte bir firmanın ürettiği bu Vagifirming Vajina Daraltıcı Krem isimli ürün vajina bölgesinde oluşan genişlemeyi ortadan kaldırmaktadır. Genellikle doğum sonrasında artan hormonlar ve alınmış olan kilolardan kaynaklı olacak vajina bölgesi genişlemektedir. Aynı zamanda normal doğumlarda vajinanın genişlemesi gayet doğal bir süreçtir. Ancak vajina genişlemelesi ilerleyen süreçte hem kadın hemde erkek için ciddi problemler doğuruyor. Erkek genişleyen vajinada çok rahat dolaşabildiği için bir haz alamıyor ve geç boşalıyor.


Aynı şekilde kadında vajinası genişlediği ve duyarsız hale geldiği için çok geç orgazm yaşayabiliyor. Evli çiftlerde pek de sürdürülebilir olmayan bu problem kısa süre içerisinde çözülmediğinde evlilikte ciddi problemlere yol açabilmektedir. Kendisi tarafından beğenilmediğini düşünen eşler aldatıldığı kanısıyla psikolojik olarak yıpranırken sağlıklı bir cinsel birliktelik yaşayamayan erkekte de bu sıkıntı sürekl stres hali olarak ortaya çıkmaktadır.


Vagifirming Vajina Daraltıcı Kullananlar

Bu ürünü günde iki kere genital bölgesinde kullanan bayanların büyük bir çoğunluğu ilk kullanımdan itibaren vajina dudaklarında küçülme yaşadığını bildirmektedir. İlacın içerisinde bulunan etken maddeler sebebiyle Vagifirming Vajina Daraltıcı Krem isimli ürün bölgedeki yağ hücrelerini yakarak vajinanın daralmasını sağlamaktadır.

Evlilik öncesinde aşırı derecede seks oyuncağı kullanan veya çok fazla mastürbasyon yapan kadınlarda yaşadıkları vajina genişlemesi problemini çözmek için bu ürünü kullanmaktadır.

Ürünün kuru vajinaya sabah ve akşam birer doz masaj yapılarak uygulanması gerekmektedir. Kullanım sonrası en az bir saat bölgeye su değmemesi tavsiye edilir. Günlük maksimum kullanılması gerekilen doz miktarı iki’dir.


Sipariş veren müşterilerimizin büyük çoğunluğu etkiyi gördüğü için en az dört ay daha sipariş vermektedir. Ortalama olarak iyileşme süreci bey ay civarını geçmemektedir. Müşterilerimizden genel olarak almış olduğumuz geri bildirim eşleri ile doğum sonrası yaşadıkları kavgaların azaldığı ve eskiye göre daha fazla cinsel ilişkiye girdikleri yönünde. Ürün ile ilgili almış olduğumuz geri bildirimler sürekli takip edilerek herhangi bir olumsuz geri bildirim alındığında direkt olarak satıştan kaldırılmaktadır. Ancak bu üründe uzun süreli satışımız aktif olup gelen olumsuz bir geri bildirim yoktur.


Vagifirming Vajina Daraltıcı Sipariş

İnternet mağazamız üzerinden güvence sipariş oluşturabilir ve kapıda ödeme seçeneğiyle ürünlerinizi teslim alabilirsiniz. Satışını yapmış olduğumuz ürünlerin tamamı direkt olarak tedarikçi firmadan temin edilip satışa sunulmaktadır. İnternet üzerinde bandrolsüz olarak satılan sahte ürünlere karşı dikkatli olmanız önemle tavsiye edilmektedir. Sahte ürünleri internet üzerinden satışa sunarak insanların sağlığıyla uğraşan art niyetli kişilere karşı dikkatli olmalı ve aldığınız ürünü kontrol etmelisiniz.


Ürün veya farklı bir konuyla ilgili tüm soru ve taleplerinizi destek hattımızdan bize ulaştırabilirsiniz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!